2013

Red Bull SoundClash Egypt 2013

Po rozhodujících společensko-politických změnách v Egyptě si slovo vzala hudba a spojila Káhiru v rytmu prvního místního Red Bull Sound Clashe!

Red Bull SoundClash Cairo

RED BULL MUSIC ACADEMY NEW YORK

Red Bull Music Academy rozezvučila na měsíc multikulturní New York! Během 34 nocí vystoupilo přes 230 umělců v 35 klubech.

Red Bull Music Academy

RED BULL REVOLUTIONS IN SOUND

32 kapsulí na Londýnském Oku se proměnilo v miniaturní hudební studia, ve kterých se představili revoluční a ikoničtí umělci britské klubové scény. Výsledkem bylo 31 paralelních živých streamů, které přilákaly 1 milión diváků a tím pádem šlo o největší streamovací událost v historii Velké Británie.

Revolutions in Sound

AWOLNATION

Kapela Awolnation, která patří pod label Red Bull Records, získala za svůj singl "Sail" čtvrtou platinovou desku v USA a potřetí v řadě se dostala do žebříčku Billboard Top 100!

KNIHA - RED BULL MUSIC ACADEMY - FOR THE RECORD

Vývoj, myšlenky a momenty za posledních 15 let Red Bull Music Academy jsou zachyceny v knize, jenž obsahuje konverzace mezi nejvíce ikonickými umělci, kteří dnes určují směřování hudební kultury.

Red Bull Music Academy Book

Red Bull Thre3style World DJ Championships

Toronto se stalo dějištěm světového DJ šampionátu Red Bull Thre3style 2013 a o titul dorazilo bojovat 21 nejlepších světových DJs. Po týdnu plném napínavých battlů, které doplnili skvělí headlineři a podpořilo nadšené publikum, si zaslouženou korunu pro šampiona za rok 2013 nasadil DJ Shintaro z Japonska.

Red Bull Thre3style

RED BULL BC ONE WORLD FINAL

Jubilejního 10. ročníku prestižní soutěže Red Bull BC One se celkově zúčastnilo 2000 bboys v 53 zemích na 6 kontinentech. Ve finále v jihokorejském Soulu se proti sobě postavilo 8 dosavadních vítězů BC One a 8 kvalifikovaných tanečníků ze zbytku světa. Vítězný pás si odnesl lokální hrdina Hong10, který titul získal podruhé v kariéře (2006, 2013).

BC ONE

Red Bull Guesthouse Miami – US

Red Bull Guesthouse je nový koncept, který byl představen během Miami Music Week & Ultra Festival. Na čtyři dny a noci se z místního hotelu stalo hot místa ve městě. Proběhla zde například živá vystoupení DJs A-Traka, Skrillexe, Baauera a mnoha dalších.

RED BULL TOUR BUS INDIA

Red Bull Indie představil vlastní verzi unikátního Red Bull Tour Busu. Hudebníci ze všech čtyř koutů země projezdili na střeše autobusu celý subkontinent a přivezli své unikátní propojení záapadní a tradiční hudby uším více než 40 000 fanoušků na NH7 Music Festival Weekenders.

RED BULL STATION - BRAZIL

V Sao Paulu se otevřela nová kulturní scéna pod názvem Red Bull Station, která se nachází v prostorách staré trafostanice z roku 1926. Z budovy se stalo místo pro tvorbu progresivní hudby a umění.

Red Bull Station

The Wanton Bishops

Pocházejí z Libanonu, ale hrají tradiční americký blues-rock. The Wanton Bishops jsou jedno z horkých jmen současné alternativní scény a hudební kritici je zařazují na seznamy kapel, které má cenu sledovat v roce 2014. I díky tomu získali smlouvu u Red Bull Music Publishing. Jejch kreativní session v kodaňském Red Bull Studiu sleduj ve videu.

Wanton Bishops

Skrillex

Několikanásobný držitel Grammy a producent Boys Noize spolupracoval s Red Bull Studiem New York na jejich novém EP. Podívej se na výsledek (a jak Skrillex hraje na kytaru!) ve videoklipu.

Skrillex

Richie Hawtin

Red Bull Music Academy spolupracovala s taneční ikonou Richie Hawtinem na globální sérii pop up vystoupení v Londýně, Barceloně, Amsterdamu a Miami. Tajné lokace byly fanouškům vždy odtajněny přes Hawtinův Facebook 2 hodiny před každým vystoupením.

Richie Hawtin

Fabri Fibra Culture Can

Italský rapper Fabri Fibra vyzval své fanoušky, aby spoluvytvořili koncept jeho nového videa. Fibra pak osobně vybral vítěze, který byl pozvaný, aby umělce potkal a zúčastnil se natáčení.

Fabri Fibra-utfordringen

Red Bull King of the Peak

Sébastien Loeb zajel rekordní čas na legendárním závodu Pikes Peak International Hill Climb. Ve speciálně zkonstruovaném voze 208 T16 Pikes Peak se mu technický závod se 156 zatáčkami na 20km podařilo zvládnout za 8m13.878s v průměrné rychlosti 145km/h.

Podívej se na profil Sébastiena Loeba

Marc Márquez korunován nejmladším šampionem historie MotoGP

Ve 20 letech a 266 dnech se Márquez stal nejmladším vítězem světového šampionátu MotoGP. Fenomenální debut v nejvyšší kubatuře rozhodl těsným vítězstvím ve Valencii.

Podívej se na profil Marca Márqueze

Sebastian Vettel a Infiniti Red Bull Racing jsou čtyřnásobnými šampiony F1

Ve 20 letech a 266 dnech se Márquez stal nejmladším vítězem světového šampionátu MotoGP. Fenomenální debut v nejvyšší kubatuře rozhodl těsným vítězstvím ve Valencii.

Podívej se na profil Sebastiana Vettela a Infiniti Red Bull Racing

Cyril Despres pětinásobným vítězem Dakaru

Cyril Despres z Francie získal pátou trofej na legendární světoznámé Dakarské rally, když projel cílem po 8000km napínavého závodu.

Podívej se na profil Cyrila Desprese

RED BULL SOUND SELECT

Red Bull Sound Select je projekt, kde digitální svět potkává reálný a otevírá bránu fanouškům Breakové hudby.

Red Bull Sound Select

Zobrazit všechny roky