2012

Red Bull Stratos

Úspěšná mise k okraji vesmíru

Felix Baumgartnerovi se díky týmu odborníků podařilo letět nadzvukovou rychlostí po výskoku z jednoho z největších héliových balónů, které byly kdy postaveny, z výšky 39 014 km nad zemí. Tato mise přinesla významné vědecké údaje pro vyšší bezpečnost vesmírných misí a byly během ní vyvinuty skafandry nové generace. Tuto misi sledoval celý svět (např. 8 000 000 milionů diváků přímeho přenosu na Youtube).

Navštivte Red Bull Stratos

RED BULL MUSIC ACADEMY RADIO

Mixy, rozhovory a živé nahrávky

RBMA Radio je jedním z největších zdrojů moderované špičkové muziky na světě. Po svém obnovení v roce 2012 představilo RBMA Radio unikátní nelineární radiovou platformu.

Red Bull Music Academy - Culture Clash

RED BULL RALLY DAKAR

1., 2. a 3. místo pro Red Bull na Rally Dakar v kategorii motocyklů.

Cyril Despres (motocykl) si připsal na konto své čvtrté vítězství z Dakaru díky svému triufu na Dakar Rally 2012 a jeho spolujezdci ze stáje Red Bullu Marc Coma a Helder Rodrigues se umístili na druhém a třetím místě.

Tony Cairoli vyhrává Mistrovství světa ve třídě MX1 (4. titul) a Jeffrey Herlings zajistil svůj první titul na Mistrovství světa ve třídě MX2

VYDÁNÍ ALBA SAIL

Platinové album kapely Awolnation z Red Bull Records.

Sebastian Vettel a Red Bull Racing potřetí získávají dvojité vítězství na Mistrovství světa F1 (2010, 2011 a 2012)

LINDSEY VONN DÁL LÁME REKORDY

Na Světovém poháru ve Schladmingu překonala Lindsey skóre Janicy Kostelic ziskem 1980 bodů v jedné sezóně, čímž stanovila nový ženský rekord.

Navštivte Lindsey Vonn

DAVID LAMA SE STAL PRVNÍM ČLOVĚKEM V DĚJINÁCH, KTERÝ VYŠPLHAL NA 3128 METRŮ VYSOKOU HORU CERRO TORRE ZA POUŽITÍ VOLNÉHO STYLU LEZENÍ

MONEYBROTHER

Švédský skladatel / zpěvák Moneybrother vydal své nové album "Start a fire", které bylo nahráno ve čtyřech různých Red Bull studiích po celém světě (Los Angeles, Auckland, Kapské Město a Londýn) a také v Riu de Janeiro, Chicagu a Kingstonu v J.A.R.)

X-GAMES L.A.

Sébastien Loeb se stává prvním pilotem na světě, který zajistil 9 titulů mistra světa v řadě a navíc získal zlatou medaili v rallycrossu na X-Games v Los Angeles.

Zobrazit všechny roky