2011

RED BULL MUSIC ACADEMY

Při příležitosti 12. ročníku spustila Red Bull Music Academy svůj trvalý hudební prostor v uměleckém centru Matadero v Madridu. Z více než 4000 uchazečů z 93 zemí bylo vybráno 60 účastníků, kteří společně strávili dva týdny.

Red Bull Racing

Tým Red Bull Racing jede po nejvýše položené motorizované cestě na světě (5602 m)

CASEY STONER VYHRÁVÁ SVĚTOVÝ ŠAMPIONÁT MOTOGP (2. TITUL)

Jaký to Stoner

Casey Stoner ovládl Mistrovství světa MotoGP 2011 výhrou v 10 GP, na stupních vítězů chyběl jen jednou ze 17 závodů. Startoval 12x a zaznamenal 7 nejrychlejších kol.

41. TITUL MISTRA SVĚTA

BJÖRN DUNKERBECK

Díky perfektní kombinaci slunce, vln a větru poskytl PWA šampionát v tureckém Alacati ideální podmínky pro návrat jedné z největších ikon windsurfingu na výsluní. 9. srpna 2011

SÉBASTIEN LOEB SE STÁVÁ PRVNÍM MOTOCYKLISTOU SVĚTA, KTERÝ ZAJISTIL 8 TITULŮ MISTRA SVĚTA V ŘADĚ

RED BULL FLYING BACH EVROPSKÉ TURNÉ

Kombinací vážné hudby s breakdancem vytváří Red Bull Flying Bach ultimátní propojení kultur. V roce 2011 dobyla šou Red Bull Flying Bach Evropu s více než 50 vyprodanými představeními v 5 zemích (Německo, Turecko, Dánsko, Rakousko, Švýcarsko). V roce 2012 navštívila i ČR.

NEJMLADŠÍ VÍTĚZ LPGA V DĚJINÁCH

Alexis Thopson se stala svým vítězstvím v Navistar L.P.G.A. Classic nejmladší vítězkou závodu Ženské profesionální golfové asociace.

Trojité vítězství pro Red Bull na Rally Dakar

STÝ A PRVNÍ RED BULL LETECKÝ DEN

Red Bull Letecké dny se od zahajovací akce v roce 1992 konaly již ve 42 různých zemích. V roce 2011 se v irském Dublinu konal stý Red Bull Letecký den a v témže roce se Red Bull Letecký den konal poprvé v Trinidadu a Tobagu.

TOM CRUISE ZÁVODÍ

Tom Cruise řídí formuli 1 stáje Red Bull Racing

CARISSA MOORE SE STALA SVĚTOVOU ŠAMPIONKOU ASP

Cesta k Red Bull BC One

Red Bull BC One je to nejikoničtější B-boy klání a toto oficiální breakdance mistrovství se rozrostlo z jedné akce v roce 2010 na 38 akcí v roce 2011. Světové finále v roce 2011 se odehrálo ve slavném Moskevském cirkuse v Rusku.

SEBASTIAN VETTEL A RED BULL RACING ZAJISTILI SVĚTOVÉ TITULY JEZDCŮ A KONSTRUKTÉRŮ

Sebastian Vettel si zajistil Mistrovství světa jezdců F1 svým třetím místem na Japonské Grand Prix a stal se nejmladším dvojnásobným světovým šampionem.

TONY CAIROLI SVĚTOVÝM ŠAMPIONEM

Antonio Cairoli si zajistil svůj třetí titul mistra světa MX1 v roce 2011. Když to přičteme k jeho vítězstvím v MX2 v letech 2005 a 2007, jedná se o rekord, který jej řadí mezi velikány. Podařilo se mu překonat své zranění kolene ze začátku sezóny a ovládl sérii, zajistil si titul na Evropské GP v německém Gaildorfu svou 43. výhrou na Grand Prix ve své kariéře.

Zobrazit všechny roky