2010

SEBASTIAN VETTEL A RED BULL RACING

1. MÍSTO V MISTROVSTVÍ SVĚTA JEZDCŮ A V POHÁRU KONSTRUKTÉRŮ FORMULE 1

Red Bull Racing vyhrál Pohár konstruktérů Formule 1 v roce 2010, který následoval po osmém vítězství v sezóně v Brazilské Grand Prix v Interlagu. Sebastian Vettel vyhrál Mistrovství světa jezdců Formule 1 v roce 2010 po ovládnutí konečného závodu sezóny z desáté startovní pozice.

RED BULL X-FIGHTERS PŘED SVĚTOVĚ ZNÁMÝM KREMLEM NA MOSKEVSKÉM RUDÉM NÁMĚSTÍ.

Red Bull Music Studio Londýn

Londýnské studio se zaměřuje na podporu britské hudby tím, že poskytuje přístup k modernímu a skvěle vybavenému nahrávacímu a produkčnímu studiu široké škále místních i mezinárodních hudebních talentů. Každý pátek hostí Red Bull Studio živé vysílání pro NME Radio.

NEW YORK, NEW YORK

Otevření Red Bull Areny v New Yorku

Byla to historická noc a začátek nové éry, když New York Red Bulls vyhráli 3:1 nad legendárním brazilským týmem Santos FC při slavnostním otevření Red Bull Arény 20. března.

Red Bull Air Race v New Yorku

7. TITUL WORLD RALLY CHAMPIONSHIP PRO SÉBASTIANA LOEBA V ŘADĚ.

2011 Rally Francie

Francouz Sébastien Loeb a jeho spoluřidič Daniel Elena vyhráli svůj sedmý Světový pohár v řadě díky šedesátému vítězství jejich kariéry v Rally Francie 2010. Druhé místo Daniho Sorda a Diega Valleja pomohlo Citroën Total World Rally týmu zajistit jeho šestý Světový pohár konstruktérů.

RED BULL VYHRÁVÁ MX1, MX2 A MISTROVSTVÍ ŠVĚTA V MOTOKROSU ŽEN

Sezóna 2012 byla pro Red Bull KTM Factory Team tou nejúspěšnější v historii. Ital Tony Cairoli zabezpečil titul ve třídě MX1, Marvin Musquin obdržel titul mistra světa v MX2 a Steffi Laier byla oceněna titulem světová šampionka v motokrosu žen, čímž se tým stala nedostižnou ve třech nejdůležitějších světových šampionátech v motokrosu.

RED BULL BC ONE V TOKIU

Zobrazit všechny roky