2007

NA RED BULL SOUNDCLASH SE STŘETÁVAJÍ DVĚ KAPELY NA PROTILEHLÝCH PÓDIÍCH, KDE HRAJÍ PRO PUBLIKUM, KTERÉ SE NACHÁZÍ UPROSTŘED MEZI NIMI.

Red Bull Soundclash spojuje dvě soupeřící kapely v jedné show, která posouvá hranice a boří hranice žánrů a hudebních konvencí. Red Bull Soundclash je ulítlá bitva kapel, je to hudební duel, kde se namísto hlav ustřelují ušní bubínky. Když to obě kapely rozjedou, nad hlavami obecenstva se sráží dva odlišné hudební styly.

Navštivte Red Bull Soundclash

HRÁČI FC RED BULL SALCBURK SE STALI RAKOUSKÝMI MISTRY

Red Bull Salcburk přenáší titul do Salcburku. Sezóna 2006/07 znamenala v Salcburku dosud vůbec nejlepší fotbalový ročník. Šampioni dosáhli klubového rekordu 75 bodů.

EC RED BULL SALCBURK SE STALI RAKOUSKÝMI ŠAMPIONY

Po vynikající pravidelné sezóně se zastoupením osmi týmů, kde pouze jedno z 28 domácích utkání neskončilo vítězstvím, pokračoval tým Red Bull v podávání mimořádných výkonů i v play-off. Po třech po sobě jdoucích vítězstvích nad klubem Vienna Capitals v semifinále (nejlepší z pěti) tým Red Bulls prohrál jeden zápas proti VSV ve Villachu a potvrdil tak první vítězství Salcburku v rakouském šampionátu v ledním hokeji se skóre 4:1.

RED BULL RECORDS

Red Bull Records je pokroková hudební společnost, která má progresivní přístup k marketingu, distribuci a vztahům s umělci. Umělci Red Bull Records ovlivňují populární kulturu a posouvají ji kupředu. Náš label nám umožňuje udržovat vybraný počet muzikantů / kapel a unikátním způsobem ovlivňovat jejich rozvoj.

VÍTEJTE V RED BULL STUDIU V LOS ANGELES

Jedná se o nejmodernější nahrávací studio světové kvality, které bylo vytvořeno pro podporu hudebníků s cílem poskytnout jim unikátní zážitek při nahrávání skrze nejkvalitnější vybavení v luxusním a příjmeném prostředí.

Navštivte Red Bull Studio

RED BULL AIR RACE V RIU

Událost Air Race přinesla rekord v podobě jednomiliónového davu. To byl největší návštěvnostní rekord v celé historii Air Race a v brazilské sportovní historii vůbec.

Zobrazit všechny roky