2006

1. světové finále Red Bull Paper Wings

VÝŠ, RYCHLEJI, DÁL

Red Bull Paper Wings je unikátní klání, ve kterém vám pomůže list papíru, spousta nápadů a určitý švih paže k tomu, abyste se zapsali do sportovní historie. Do sezóny 2005/2006 se přihlásilo více než 10 000 soutěžících z 50 zemí, kteří se zúčastnili 260 kvalifikačních kol po celém světě s cílem dostat se do hlavní soutěže. Vítězi byli oceněni v kategoriích Nejdelší doba letu, Největší vzdálenost a Akrobacie.

RED BULL TOURBUS

Red Bull Tourbus je old-schoolový turistický autobus značky Mercedes, který byl obohacen novým motorem, ale byl mu ponechán jeho původní styl. Hlavní myšlenkou bylo vytvořit autobus noční linky s pódiem na střeše. I Red Bull Česká republika zapojil tento inovativní nástroj do hudební scény tím, že vytvořil každoroční tour programy pro mnohé talentované kapely a hudební události. V Tourbusu se odehrály také některé projekty známých skupin jako např. křty alb nebo mediální konference.

Navštivte Red Bull Tourbus

Přistání na Měsíci

Spot Red Bullu o přistání na Měsíci je vtipným odkazem na památný historický moment a byl vysílán s velkým úspěchem ve 24 zemích od Ruska po USA.

RED BULL NASCAR

Založení Red Bull Racing Týmu - NASCAR
Zobrazit všechny roky