RED BULL CRASHED ICE - PRAVIDLA JSOU JEDNODUCHÁ: PRVNÍ DOLE VYHRÁVÁ.

1. Red Bull Crashed Ice

Sportovci z celého světa se sešli ve Stockholmu na zahajovacím závodu - na nohou hokejové brusle, bojovali muž proti muži na 300m dlouhé ledové trase plné skoků, ledových schodů a ostrých zatáček. Disciplína byla nazvána Ice Cross Downhill a závod Red Bull Crashed Ice.

Red Bull Junior Team

Red Bull Junior Team, který byl založen v roce 2001, je nejúspěšnějším světovým rozvojovým programem pro mladé závodnické talenty. Red Bull diagnostické a tréninkové centrum v Thalgau poblíž Salcburku je klíčovým nástrojem pro hledání budoucích šampionů Formule 1. V roce 2004 se stal Christian Klien prvním Red Bull Juniorem, který vstoupil do Formule 1. Sebastian Vettel se stal prvním Red Bull Juniorem, který vyhrál Grand Prix Formule 1 Monza v roce 2008.

Red Bull Rampage

1. Red Bull Rampage

Red Bull X-Fighters

Zahajovací závod Red Bull X-Fighters, který se konal ve Valencii v roce 2011 byl prvním příkladem zcela nového inovativního konceptu, kde se mísí extrémní disciplína motokrosu s místními tradičními býčími zápasy. V roce 2002 byl závod přenesen do Madridu a později do Mexico City, kde zůstal stálicí od svého debutu v roce 2005. V roce 2008 se zrodila X-Fighters World Tour, zahrnující závody v USA, Brazílii, Mexiku, Španělsku, Německu a Polsku. V následujících letech se úroveň Red Bull x-Fighters ještě zvýšila díky dalším světovým turné, která zahrnují nové lokace, nové závodníky a zcela nové triky.

Taurus World Stunt Awards

Taurus World Stunt Awards oceňuje neopěvované hrdiny filmového průmyslu - nejlepší profesionální kaskadéry z celého světa. Tedy ty, kteří riskují své životy při provádění těch nejsmělejších kousků, které přinášejí akci a vzrušení divákům navštěvujícím filmové projekce. Taurus awards oceňuje ty nejlepší a nejbystřejší kaskadéry za mimořádné výkony ve filmech.

Zobrazit všechny roky