Kdy a jak by měl být Red Bull konzumován při sportu?

Užití Red Bull Energy Drinku během sportovních aktivit se může lišit v závislosti na konkrétním sportovci a druhu sportu. Red Bull Energy Drink může být konzumován před, během a po skončení sportovního výkonu.

 

Red Bull Energy Drink je účinný výrobek a ne zahaněč žízně.  Jeho recept nebyl sestaven za účelem rehydratace. Během cvičení by měla být kromě Red Bullu konzumována také voda.

Red Bull Energy Drink je oceňován atlety po celém světě.

"Ve své disciplíně nepoužívám žádné sportovní náčiní. Propojení těla a mysli musí být dokonalé. Red Bull Energy Drink mi pomáhá tohoto propojení dosáhnout tak, abych podal maximální možný výkon jak při tréninku, tak při závodech."
Orlando Duque (cliff diving/ COL)
"Před jízdou užívám Red Bull Energy Drink, aby mi poskytl přesně to, co potřebuji, když začínám posouvat limity."
Dani Pedrosa (MotoGP, ESP)
"Red Bull piji 30 minut před každým závodem, když řídím a vždy, když se unavím. Red Bull Energy Drink mi dává soustředění navíc, které potřebuji!"
Lindsey Vonn (Alpské lyžování, USA)
"Během závodu obvykle míchám Red Bull Energy Drink s vodou v mé lahvi na kole, abych jej trochu zředil. Často závodím ve velmi horkém prostředí a je pro mě důležité, abych svou hydrataci udržel na maximu."
Courtney Atkinson (Triatlon/ AUS)
"Red Bull Energy Drink je ten nejlepší energetický nápoj na světě. Normálně piji jednu vychlazenou plechovku po těžkém tréninku. Během závodu piji pravidelně jednu plechovku pár minut před startem, abych získal tu správnou energii a soustředěnost."
Elias Ambühl (Freeski, SUI)