2015

Red Bull Amaphiko

Po první úspěšné akci Red Bull Amaphiko Academy v Sowetu (Jihoafrická republika) v roce 2014 program pokračoval akademiemi ve městech Sao Paolo (Brazílie) a Cape Town (Jihoafrická republika). Při obou Akademiích poskytovali mezinárodní přednášející a vyučující nápady a podporu skupině mladých podnikatelů, kteří vynakládají své tvůrčí schopnosti a energii, aby dosáhli pozitivní změny ve svých komunitách, při zahájení 18měsíčního rozvojového programu.

Zobrazit Red Bull Ampahiko

NASSER AL ATTIYAH: VÍTĚZSTVÍ V RALLYE DAKAR A DALŠÍ 3 TITULY BĚHEM 3 VÍKENDŮ

Nasser Al Attiyah zvítězil v rallye Dakar v lednu a rok 2015 korunoval titulem mistra světa v cross-country rallye, vítěze MERC a vítěze WRC2 v průběhu 3 víkendů..

Carissa Mooreová - trojnásobná mistryně světa

Carissa Mooreová se potřetí stává mistryní světa.

Red Bull Sound Select uvádí 30 dnů v LA

Při akci Red Bull Sound Select ovládli LA podruhé na 30 večerů významní začínající umělci v oblasti BREAK MUSIC z různých koutů světa.

Podívej se na webové stránky

The Wanton Bishops

Red Bull vzal libanonské bluesové rockery, The Wanton Bishops, na výlet na hluboký jih Ameriky, aby objevili své kořeny a našli inspiraci pro své album.

Světové finále Thre3style

"Dal jsem sám sebe týhle muzice a dneska mi to muzika oplatila." Tak poděkoval DJ Byte z Chile divákům poté, co byl korunován mistrem Red Bull Thre3style pro rok 2015. Více než 6 tisíc návštěvníků a 6 koncertů.

Podívej se na webové stránky

Kenny Belaey - slackline

První biker na visutém laně.

Sebastien Ogie potřetí vítězem WRC

Sebastien Ogier získal potřetí v řadě titul vítěze WRC vítězstvím v Rally Australia; tři rallye ještě zbývají.

Red Bull Barnstorming - průlet hangárem

Britští piloti Paul Bonhomme a Steve Jones jako první lidé na světě proletěli ve formaci budovou.

Hudební festival Bonnaroo živě na Red Bull TV

Úvodní čtyřdenní vysílání na 3 kanálech z farmy, kde po dobu více než 30 hodin probíhala vystoupení různých umělců, od legend jako Billy Joel až po Mumford & Sons.

Podrobnosti najdete na Red Bull TV

2. ročník světového běhu Wings for Life

Za povzbuzování a podpory milionů diváků na celém světě se 3. května 2015 zapojilo 102 800 běžců z celého světa do akce Wings for Life World Run a propagovalo tak nadaci Wings for Life a její jediné poslání: najít léčbu pro poranění míchy. Zároveň shromáždili 4,2 milionu eur.

Staň se součástí světového běhu Wings for Life

Billy Morgan úspěšně zvládl quad cork

Billy Morgan odjel jako první na světě quad cork na snowboardu.

AWOLNATION vydává nové album "Run"

Skupina AWOLNATION vydala 17. března 2015 ve vydavatelství Red Bull Records své druhé album v plné délce nazvané "Run". Píseň "I am" (Jsem) se vysílala v rámci TV kampaně Svět Red Bullu (World Of Red Bull) na celém světě.

Will Gadd vylezl na zamrzlé Niagarské vodopády

Will Gadd jako první člověk vylezl po ledu zamrzlé Niagarské vodopády.

Lindsey Vonnová vytvořila s 63 vítězstvími nový rekord v ženském sjezdovém lyžování

Lindsey Vonnová překonala svým 63. vítězstvím v Cortině d'Ampezzo (Itálie) 19. ledna 2015 dlouholetý rekord v počtu vítězství ve Světovém poháru žen. Svým vítězstvím v nedělním sjezdu poprvé vyrovnala předchozí rekord vytvořený Rakušankou Annemarie Moserovou-Pröllovou v roce 1980.

Zobrazit všechny roky