2014

Novoroční předsevzetí

Novoroční předsevzetí umožnily tísícům lidí si vytvořit personifikované předsevzetí a pomohla jim doplnit křííídla pro start do nového roku.

Prohlédni si pár vytvořených předsevzetí

Marc Marquez světový šampion MotoGP

V roce 2014 získal druhý titul mistra světa v MotoGP a ukončil sezónu rekordním 13. vítězstvím ve Valencii.

Projeď si profil Marca Marqueze

Jessica Fox vyhrála čtvrtý titul Světové šampionky v jednom roce!

Devátenáctiletá Australanka Jessica Fox je první ženou, která získala titul v obou disciplínách, K1(kajak) a C1(canoe) na Mistrovství světa do 23 let v Penrith. Ten samý výkon zopakovala i na Mistrovství světa v Deep Creek v USA.

Toni Cairoli se stal 8-násobným světovým šampionem v motokrosu

Jezdec Red Bull KTM Factory Racing team Toni Cairoli vyhrál svůj 8. titul na Velké ceně Goias v Brazílii. Sleduj Cairoliho kariéru od samotných počátků v jeho rodné Sicílii až po vrchol motokrosu ve filmu "TC22 Toni Cairoli - the Movie".

Projeď si Toniho profil

Otevření Fuschl office

V roce 2014 byla Red Bull centrála ve Fuschl am See doplněna o instalaci 14. bronzových býků.

Návrat F1 do Rakouska

Po více jak jedné dekádě se Formule 1vrátila do Rakouska, do hor štýrského regionu a Red Bull Ringu

Projeď si závodní okruh

První vítězství Daniela Ricciarda ve Formuli 1

Daniel si vybojoval své první F1 vítězství v týmu Infiniti Red Bull Racing v Montreale a nakonec skončil v celkovém hodnocení na 3.místě

Seznam se s Danielem Ricciardem

Red Bull Tag Am See with Cro

Tři koncerty rappera, zpěváka a producenta Cro ve třech zemích v jeden perfektní den u jezera

Podívej se na nejlepší momenty

Wings for Life World Run

První Wings for Life World Run běh podpořil nadaci Wings for Life a její výzkum na léčbu poranění míchy. Je to jediný globální závod, který se koná ve stejný čas na všech kontinentech. V roce 2014 se běželo na 34 lokacích ve 32 zemích po celém světě. V jediném běhu, kde si tě cílová čára doběhne, běží všichni navzájem za ty, kteří běhat nemohou. Ten, kterého doběhne stíhací auto "Catcher car" jako posledního, se stává celosvětovým výhercem. 100% startovného a veškeré další příjmy jsou odvedeny na konto nadace Wings for Life Cord Research Foundation.

Ujisti se, že jsi součástí

Red Bull Amaphiko

První Red Bull Amaphiko akademie se konala v Sowete, Jižní Africe v dubnu 2014. Po dobu 10dní tato akademie zastřešila přednášky místních i zahraničních mentorů a inspirovala skupinu místních mladých social-podnikatelů, kteří uplatňují jejich kreativitu a energii v aktivitách majících pozitivní vliv na změny v jejich komunitách.