2009

1. VÝHRA SEBASTIANA VETTELA ZA STÁJ RED BULL RACING V ŠANGHAJI

Po postupu do seniorského týmu Red Bull v roce 2009 získal Sebastian Vettel své první vítězství pro Red Bull Racing, v rámci třetího závodu tohoto ročníku, čínské Grand Prix. Jeho týmový kolega Mark Webber se umístil druhý. Vettel získal druhé, rozhodující vítězství v britské Grand Prix a ročník dokončil s dalšími vítězstvími v Japonsku a Abu Dhabi. Celkově se tak umístil na druhém místě šampionátu Drivers's Championship.

GINIEL DE VILLIERS A DIRK VON ZITZEWITZ ZÍSKALI 1. MÍSTO V RALLY DAKAR NA ČTYŘECH KOLECH

Prvního vítězství na 4 kolech v Rally Dakar dosáhl v roce 2009 tovární tým VW Red Bull s jihoafričanem Ginielem de Villiers a spolujezdcem Dirkem von Zitzewitz. Oddíl Volkswagen dominoval od startu do cíle a po celkem 15 dnech za volantem vedl přesvědčivý tandem dvou jezdců a skončil pouze 8 minut a 59 sekund před svým stájovým kolegou, Markem Millerem. Stáj Red Bull mohla obsadit všechna tři první místa, protože její součástí byl i Carlon Sainz, který se po většinu závodu držel na špici, ale ten nakonec havaroval v momentě, kdy mu zbývaly pouhé tři etapy.